O SPOLEČNOSTI

Společnost Design INTEA, s.r.o. se zabývá komplexními službami v oblasti profesionálních kancelářských, hotelových a atypických interiérů. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme kompletní systémové vybavení interiérů v širokém sortimentu typových prvků, včetně sedacího nábytku a doplňků. Dodáváme nábytek v pohledově atraktivní přírodní dýze i ve vysoce odolném melaminu.

Naše produkty jsou chráněny průmyslovými vzory a splňují všechny potřebné normy. Z této skutečnosti vycházejí i naše nadstandardně dlouhé záruční lhůty

přírodní dýha – 36 měsíců
melamin – 60 měsíců
sedací nábytek – (např. SEDUS) – 60 měsíců.

Samozřejmostí je dodávka opticky shodného nábytku po dobu minimálně pěti let od předání zakázky.

Navrhovaný prostor umíme efektivně rozčlenit systémovými dělicími skříňovými stěnami, přestavitelnými příčkami nebo paravany. V případě požadavku na dodávku na klíč zajišťujeme rovněž žaluzie, koberce, regálové systémy, osvětlení, atypické prvky (pokladny, přepážky, parapety, kryty radiátorů, obklady stěn, zabezpeč. zařízení atd.) a další dodávky.

Zajišťujeme komplexní služby spojené s přestěhováním Vaší firmy do nových prostor (architektonický návrh s posouzením stavu a maximálním využitím stávajícího nábytku, demontáž a montáž stávajícího nábytku, jeho případná repase, doprava, dodávky a doplnění nového). Architektonický návrh připravíme v půdorysném i trojrozměrném provedení včetně perspektivní prostorové vizualizace.

Dodáváme též systém automatické evidence majetku na bázi čárového kódu.

Pro dokonalou informovanost zákazníků o našem výrobním programu si dovolujeme nabídnout osobní návštěvu našich obchodních zástupců ve vaši společnosti, případně prohlídku produktů Design INTEA přímo v našich předváděcích prostorách v Domažlické ulici č. 1053/15, Praha 3 – Žižkov, popř. nás kontaktujte na tel.: +420 222 230 982 či e-mailu: info@designintea.cz