NAŠE SLUŽBY A ZÁRUKY

Nabízíme komplexní služby v oblasti profesionálních kancelářských, hotelových a atypických interiérů. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme kompletní systémové vybavení interiérů v širokém sortimentu typových prvků, včetně sedacího nábytku a doplňků.
Naše produkty jsou chráněny průmyslovými vzory a splňují všechny potřebné normy. Z této skutečnosti vycházejí i naše nadstandardně dlouhé záruční lhůty

SLUŽBY

– Na základě konkrétních požadavků zákazníka a našich zkušeností zpracujeme kompletní návrh designu a architektonické řešení jak v půdorysném, tak i trojrozměrném provedení.
– Zpracování projektu interiéru včetně posouzení stavu a případného využití stávajícího nábytku. Jeho demontáž, přestěhování a montáž v nových prostorách.
– Komplexní řešení interiéru včetně sedacího nábytku, přestavitelných příček, paravánů, podlahových krytin, kancelářských doplňků, žaluzií, záclon, květinových dekorací, informačního systému, osvětlení apod.
– Dodávka a zavedení systému automatické evidence na bázi čárového kódu

ZÁRUKY

Nábytek společnosti Design INTEA, s.r.o. je vyráběn s důrazem na kvalitu jednotlivých komponentů a v souladu s platnými normami a předpisy. Na základě těchto skutečností poskytuje Design INTEA, s.r.o. na dodávaný nábytek tyto záruky:
Nábytek v provedení MELAMIN – záruka 60 měsíců
Nábytek v provedení DÝHA – záruka 36 měsíců
Dále společnost Design INTEA, s.r.o. garantuje možnost dokoupení shodného nábytku po dobu minimálně 5-ti let.

NÁVRHY A DESIGN

Naše firma Design INTEA, s.r.o. vyvíjí a dodává vlastní nábytek a má příslušná oprávnění a dlouholetou zkušenost s návrhářskou a designérskou činnost v oblasti interiérů. Proto součástí našich dodávek může být kompletní projekt interiéru včetně 3D vizualizací. Rozsah a hloubku projektu přizpůsobíme Vašim požadavkům. Pro atypické interiéry samozřejmě zpracováváme též výrobní dokumentaci Zároveň jsme schopni zajistit kompletní stavební projektovou dokumentaci pro kolaudaci stavby od autorizovaných projektantů.

POZÁRUČNÍ SERVIS

Našim zákazníkům dále poskytujeme po nadstandardně dlouhé záruční lhůtě (5 – 7 let) široký pozáruční servis. Přesný rozsah tohoto servisu možno vymezit vzájemně výhodnou servisní smlouvou. Pozáruční servis spočívá především ve velmi krátkých lhůtách oprav, kratších lhůtách při doplnění, výměnách nefunkčních dílů a doplnění opotřebovaných prvků již používaného nábytku. Nedílnou součástí tohoto servisu je závazek dodávky opticky shodného nábytku po dobu minimálně pěti let od realizace zakázky. Zároveň provedeme na používaném nábytku potřebné repase.

REPASE

V případě zájmu provádíme pro naše zákazníky odborné repase již používaného dýhovaného i melaminového nábytku. Zároveň rádi doplníme stávající nábytek novým s odpovídajícím designem. V rámci repase oživíme, vyspravíme a zpevníme (případně zrestaurujeme) stávající nábytek a doplníme ho potřebnými novými díly tak, aby mohl dále sloužit svému účelu. V případě zájmu vyhotovíme cenové podklady pro vyřazení starého nábytku.